19th Ave New York, NY 95822, USA

Komitelerimiz

ilhan-cetin

İlhan Çetin

Kulüp Yönetimi
Komitesi Başkanı

Amacı kulüp üyelerinin hizmetleriyle ilgili sorumlulukları yerine getirmelerine yardımcı olacak yol gösterecek planlar tasarlayıp uygulamasını sağlamaktır.

 

yonetim-kurulu-fon

Tamer Akkan

Hizmet Projeleri
Komitesi Başkanı

Bulunduğumuz yöre ve ülke sınırları içindeki yaşam koşullarını iyileştirmek için üyelerimiz ve diğer kardeş kuruluşlarla birlikte projeler planlar ve yapılmasını sağlar.

 

emre-kisacik

C.Emre Kısacık

Gençlik
Komitesi Başkanı

Gençler ve genç yetişkinlerin topluma ve dünyaya faydalı daha iyi bir nesil olarak yetişebilmeleri için liderlik gelişim etkinlikleri, uluslararası değişim ve burs programları vasıtasıyla kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlar.

oguz-ozdemir

Oğuz Özdemir

Üyelik 
Komitesi Başkanı

İyi karakterli, dürüst ve liderlik vasıflarına haiz iş, meslek ve/veya toplum hayatında saygınlık kazanmış, toplumuna ve dünyaya hizmet vermeye hazır olan yetişkin üyelerin Rotary’e kazandırılması ve kalıcılıklarının sağlanması için çalışmalar yürütür.

melih-cetin

Melih Çetin

UR Vakfı
Komitesi Başkanı

Sağlık, eğitim desteği ve yoksulluğun azaltılması aracılığıyla dünya üzerindeki anlayış, iyi niyet ve barışı ilerletmeyi hedefleyen projelere fon sağlayan Rotary Vakfı için gerekli katkıların sağlanması ve ilgili bilinçlendirme çalışmalarını yürütür.

yonetim-kurulu-fon

Ayşegül Doğan

Kurumsal İletişim
Komitesi Başkanı

Rotary’nin hikayesini topluma anlatmak ve kulübün projeleriyle faaliyetlerinin tanıtımı için çalışmalar yürütür.

Ayrıca kamu kuruluşları ve diğer STK’lar ile ilişkilerin geliştirilmesi için çalışır.

yonetim-kurulu-fon

Ayşe Akkaya

Çevre
Komitesi Başkanı

Uluslararası Rotary’nin yeni odak noktası olan Sürdürülebilir Çevre çalışmalarının etkili yürütülebilmesi için Rotaryen, Rotaraktör ve İnteraktörlerimizden oluşan komiteyle daha iyi bir çevre için projeler yapar ve toplumu bilinçlendirme çalışmaları yürütür.

arzu-alpagut

Arzu Alpagut

Pozitif Barış
Komitesi Başkanı

Kulübümüzde, Rotary’de ve toplumumuzda Pozitif Barış Kültürünü tanıtmak ve yeşertmek amacıyla Pozitif Barışın farklı bileşenlerini ve düzlemlerini içeren faaliyetlerle topluma hizmetler verir; Fındıklı Ailesinin birikim ve uzmanlıklarını temel alan öncelikli çalışma alanlarında üyeler ve paydaşların birlikte topluma hizmet verebilecekleri bir kanal oluşturur.